telefon  BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ TEL. 605-030-664, 605 030 943
           OŚ. POLANA SZAFLARSKA 13/4 (Budynek Budowy)                                                            

 

mail-icon-rwd

  • Budujemy mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny

    Skontaktuj się z Biurem sprzedaży mieszkań

Lokalizacja

Osiedle

Polana Szaflarska to nowoczesne osiedle położone  w południowej dzielnicy Nowego Targu, na  Równi  Szaflarskiej, z  której  rozpościera się piękny widok na panoramę Tatr i  pasmo Turbacza. W bezpośrednim sąsiedztwie Polany Szaflarskiej położony jest Rezerwat Bór, lotnisko sportowe, biegowe trasy narciarskie, a także wyciągi narciarskie Zadział, Długa Polana. Stąd też jest blisko do wyciągów narciarskich i basenów termalnych w Bukowinie i Białce Tatrzańskiej oraz do Zakopanego. Wszystko to znajduje się w otoczeniu gór, przyrody i licznych obiektów sportowych.

Budowa I etapu Osiedla Polana Szaflarska, składającego się z siedmiu budynków mieszkalnych i dwóch mieszkalno-usługowych z 320 mieszkaniami łącznie została rozpoczęta w maju 2007 roku.

Polana Szaflarska to bogaty wybór funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań jedno i dwupoziomowych o powierzchni od blisko 30 m² do ponad 100 m². Mieszkania posiadają balkony, loggie, tarasy. Dodatkowo do mieszkań parterowych przynależą zielone ogródki. Pod każdym z budynków znajduje się podziemny garaż wielostanowiskowy. Dodatkowo przed budynkami powstały parkingi zewnętrzne z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi. Z myślą o najmłodszych na terenie osiedla zaprojektowano dwa place zabaw. 

Projekt Osiedla swoją architekturą nawiązuje do charakteru krajobrazu Podhala. Do budowy Osiedla zostały wykorzystane naturalne materiały takie jak drewno i cegła. Kształt dachu oraz klinkierowa elewacja zapewniają poczucie trwałości i solidności oraz wyjątkowy nastrój.

Jeśli chcesz zamieszkać blisko natury, w otoczeniu zieleni, jeśli chcesz cieszyć się pięknem Tatr zamieszkaj tam, gdzie tradycja w sposób doskonały spotyka się z nowoczesnością - zamieszkaj na Polanie Szaflarskiej.

 

  

 

 ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ MIESZKAŃ »

 

Lokalizacja na mapie

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl